12.7 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023

Tištěné papírové etikety jsou pohodlným způsobem informování

Aby byl jakýkoli produkt jasný, atraktivní a rozpoznatelný a spotřebitelé o něm mohli zjistit nejdůležitější informace, používají se tištěné etikety. Jejich hlavním cílem je upoutat pozornost kupujícího.

Oblast použití tištěných etiket je přitom mnohem širší: označování výrobků a obalů ve skladu, usnadňuje balení hotových výrobků ve výrobě a v obchodě. Aktivně se využívají také v kancelářích a při inventarizaci ve skladech. Archové etikety lze tisknout pomocí laserové nebo inkoustové tiskárny na listy A4 a další formáty. Na jeden list lze umístit 1 až 32 štítků v závislosti na požadované velikosti.

Co jsou tištěné etikety?

Jsou papírové, holografické, laminované, s tepelnou vrstvou a vícevrstvé. Samolepicí štítky jsou nejoblíbenější díky snadné výrobě, nízkým nákladům a všestrannosti. Takové výrobky lze vyrábět pomocí dalších typů práce: lakování, provádění ražby fólií za tepla nebo za studena, holografická ražba, přidávání číslování. V případě potřeby můžete použít několik metod současně.

Výhody archových samolepicích etiket je opravdu mnoho.

Pohodlná aplikace. Štítek je pevně připevněn k jakémukoli povrchu produktu nebo obalu. K tomu není nutné používat další prvky nebo lepidlo. Stačí pouze sejmout ochrannou vrstvu z lepicí základny a etiketu na několik sekund přitisknout k produktu. Štítek můžete nalepit jak ručně, tak strojově – bude držet co nejpevněji.

Všestrannost lepicí vrstvy. Není třeba vybírat speciální lepidlo. Jedna strana etikety je již potažena speciálním prostředkem, který odolá velkým teplotním a vlhkostním změnám, takže takové etikety lze skladovat v jakýchkoliv podmínkách – vydrží na zboží dlouho a neztratí barvu a čistotu obrazu. Lepidlo je naneseno rovnoměrně po celé ploše, takže etiketa nespadne a všechny její rohy budou pevně držet na výrobcích, což sníží riziko poškození nebo ztráty etiketovacího prvku během přepravy.

Rozmanitost designu. Můžete vymyslet jakýkoli formát designu: obrázek, logo nebo prostý text podle potřeb zákazníka a vytisknout štítek, který bude o produktu co nejlépe vypovídat.

Velký výběr konfigurací. Moderní tiskové zařízení umožní realizovat fantazii a jednotlivé náčrty jakékoli složitosti: ražba, rytina, aplikace atd. zajímavá rozhodnutí. Tím se produkt rozhodně odliší od konkurence!

Možnost lakování. Vytváří dodatečnou ochranu proti agresivním fyzikálním vlivům a chemikáliím, zlepšuje celkový vzhled etikety.

Stačí pouze vymyslet návrh budoucí etikety a zvolit způsob tisku a poté získat ziskový a efektivní způsob informování nebo propagace produktů!

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality