10.3 C
Brno
Čtvrtek, 3 listopadu, 2022

3 tipy jak zazářit na halloweenské párty

PR servis 30.09.2021 00:00 Foto 01- alensa.sk, PR, nepouľívat
Vyberte si vhodnou halloweenskou masku
Kreativitě se meze nekladou. Ať už si rozhodnete obléci kostým smrtky, zakrvácené zdravotní sestřičky, sexy upírky, divoké Harley Quinn, čarodějnice nebo jakékoli jiné hororové postavy. Vyzkoušet můžete také sportovně elegantní styl s rockovými prvky a okořeněnou dávkami černého humoru. Sáhnout tak můžete po černých punčochách se zajímavými pruhy nebo síťováním. „Pokud toužíte být na halloweenské párty za ženu vamp, vsaďte na provokativní sexy vzhled. Ten docílíte například třpytivou podprsenkou nebo svůdným, černým korzetem. To však parádně padne is obepnuté pouzdrové sukně a jehlovými podpatky. Neměli byste zapomenout ani na klasiku – malé černé šaty, které pro Halloweenský večer vybírejte v nápaditější a odvážnějším duchu, „konstatuje odbornice na módní trendy Marie pádů z e-shopu s oblečením Factcool.sk.

Dávejte pozor na perfektní líčení
Halloween je tím pravým dnem, kdy můžete vyzkoušet v líčení vše, co byste si za jiných okolností nedovolili. Připravte si všechny třpytky, tmavé oční stíny a černé rtěnky. Zapojit můžete taktéž i svého partnera. Pokud bude Halloweenskej kostýmu nakloněn i on, zkuste pro tentokrát sladit strach nahánějící líčení is ním.

Nezapomeňte na detaily
Možná si nepotrpíte na příliš výrazné líčení, ale co se týče manikúry, jste pro každou špatnost. Vykouzlete proto halloweenské motivy i na vašich nehtech. Chcete-li dosáhnout uhrančivý pohled, sáhněte po barevných či vzorovaných kontaktních čočkách. „Pro takové příležitosti doporučuji jednodenní kontaktní čočky, které jsou určeny k jednorázovému použití. Po večírku je jednoduše vyhodíte a nepotřebujete k jejich údržbě ani čisticí roztok. Jedná se tak o nejzdravější a nejpohodlnější způsob nošení kontaktních čoček, „konstatuje Kristýna Štěbetáková, optometristka společnosti Alensa.sk, on-line prodejce kontaktních čoček, slunečních a dioptrických brýlí. Vybrat si můžete jednak z dioptrických tak iz nedioptrické barevných kontaktních čoček, které neposkytují korekci zraku.

Tip optometristky Kristýny Štěbetákovej z Alensa.sk:
„Pokud jste nikdy v minulosti nenosili kontaktní čočky, pozorně si přečtěte návod jak s nimi manipulovat, případně si aplikaci čoček před halloweenskou večírkem nejdříve natrénujte. Aplikace čočky se vám napoprvé nemusí podařit. Čočku můžete také ztratit nebo oči mohou být z nich podrážděné. Poškozenou čočku však určitě znovu do očí nedávejte. Pokud budete cítit, že vaše oči jsou podrážděné, čočky raději vyberte. „

Jak si kontaktní čočky nasadit?
Důkladně si umyjte ruce, vysušte si je. Následně otevřete balení čoček. Čočku naberte ukazováčkem a zkontrolujte zda není převrácená. Prostředníkem téže ruky si snadno stáhněte spodní víčko a ukazováčkem druhé ruky povytáhněte to vrchní. Ukazováčkem opatrně vložte čočku do oka. Oko může být chvíli citlivé, ale po nějaké době by si mělo zvyknout na čočku. Nezapomeňte, v případě, že máte jednodenní kontaktní čočky, jsou určeny pouze pro jeden den. Nesmíte v nich spát a ani jejich nosit déle nebo opakovaně. Občas se tak vyplatí si ke zvolenému kostýmu koupit raději dvoje stejné čočky, abyste měli náhradní v případě jejich poškození.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality