17.7 C
Brno
Čtvrtek, 8 června, 2023

Hledáte kvalitní laserové řezací stroje? Obraťte se na Canmet

Jestliže také patříte ke společnostem, které se zaobírají výrobou produktů z plechu, jistě se alespoň tu a tam poohlížíte po novinkách na poli nejrůznějších technologií, které by vám usnadnili práci a zefektivnili ji. Bohatou nabídku různých strojů pro práci s různě silnými plechy, najdete u společnosti Canmet z Brna. Tato firma má zkušenosti z třicetileté praxe a svým zákazníkům nabízí jen stroje, na které se mohou plně spolehnout. Z celého světa zde koupíte jen to nejlepší, ať už se jedná o laserové řezací stroje nebo jiné zařízení.

Laserové řezací stroje od Eagle

Polská společnost Eagle je sice na trhu v porovnání s jinými společnostmi se stejným zaměřením jen chvíli, ale protože přišla se zcela netradičními a zajímavými technologiemi, zařadila se na první příčky trhu. Zvolit můžete např. její laserový řezací stroj eSmart, který je ekonomickou volbou pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Nabízí vynikající výkon a malou zastavěnou plochu.

Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y a Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, nabízí ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky. Potěší vás i ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem. Nechybí komfortní obsluha, přístup k vykládacímu stolu ze všech stran.

Je libo tabulové nůžky?

Možná vás ale zajímají spíš tabulové nůžky, při jejich stíhání dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu. Jsou určené pro stříhání z mnoha typů materiálů od minimálních tlouštěk po silné plechy. Střižná vůle se nastavuje dle typu a síly stříhaného materiálu.

Kvalitní vysekávací stroje

Canmet svým zákazníkům nabízí také vysekávací stroje, jejichž principem je dělení materiálu vzájemným působením razníku, matrice a vysekávaného materiálu.

Více informací získáte na Canmet.eu.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality