19.6 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Hvězdy a hvězdičky jako krásné vánoční dekorace! Inspirujte se

Nejkrásnější svátky roku naléhavě klepou na dveře. Už jste přemýšleli o výzdobě, která letos vdechne atmosféru Vánoc vašemu příbytku?

Pravda, nb 19.11.2019 15:00
Určitě si pořiďte alespoň jednu zářivou hvězdu – a nemusíte se bát ani větších rozměrů. Vánoční hvězda může ozdobit vaše okno, komodu, stromek či dokonce nahradit lampu visící ze stropu. Ať už sáhnete po LED světýlkách nebo dáte přednost hvězdě z přírodních materiálů, právě taková vánoční dekorace potěší nejen vaše oči, ale i zrak pozvaných hostů.

Vánoční hvězda na několik způsobů – dokáže …
Vánoční hvězda na několik způsobů – dokáže rozzářit pokoj svianočným stromečkem i vykouzlit příjemné zátiší v místnosti, Tchibo.
V tomto případě sice hvězda nesvítí, ale je …
V tomto případě sice hvězda nesvítí, ale je vyrobena z přírodního materiálu a rovněž splňuje svůj dekorační účel, Westwingnow.sk.
Hvězda za oknem navíc potěší nejen vás, v příjemném teple útulné domácnosti, ale kolemjdoucím připomene svátky klidu také. Taková výzdoba tak potěší hned na dvakrát.

I LED světýlka ve tvaru hvězdy jsou velmi …
I LED světýlka ve tvaru hvězdy jsou velmi příjemnou sváteční dekorací, která vám může svítit za oknem a odkazovat na Vánoce, KIK.
Vánoční hvězdy z přírodních materiálů jako …
Vánoční hvězdy z přírodních materiálů jako dekorace na zdi, které příjemně dotvářejí sváteční výzdobu obývacího pokoje, Westwingnow.sk.
Zářící hvězda může ozdobit i vchod do vašeho …
Zářící hvězda může ozdobit i vchod do vašeho domu – stačí ji umístit vedle dveří a efektní výzdoba je hotová raz dva, KIK.
Hvězdy visící ze stropu? Proč ne? Čím … Foto: Martin Savara
Hvězdy visící ze stropu? Proč ne? Čím výraznější, tím hezčí – v tomto případě jejich ve vánoční vyzdobené místnosti určitě nepřehlédnete, Bonami.sk.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality