14.7 C
Brno
Úterý, 6 června, 2023

Víte, která stavební firma v Praze provádí výstavby k plné spokojenosti klientů?

Pokud vás čeká výstavba, ať už je menší nebo menší, určitě chcete, aby ji prováděla společnost, která této činnosti co nejvíc rozumí. Není to vůbec snadné, přestože nabídka je docela bohatá… Pokud vás čeká výstavba v Praze nebo blízkém okolí, s důvěrou se obraťte na společnost JUMAR s.r.o. Její sídlo byste našli v Praze – Čakovicích.

Nechte stavební činnost na zkušené společnosti

Abyste si mohli být jisti, že se obracíte na zkušenou firmu, je dobré vědět, jak dlouho je na trhu. Kupříkladu společnost JUMAR s.r.o. byla založena v roce 1999. Má zkušenosti s výstavbou domů, dílčími stavebními rekonstrukcemi, komplexními „revitalizacemi“ bytových domů na klíč… Má kolektiv erudovaných pracovníků s bohatou praxí. Ti vám zajistí kompletní servis vycházející z inženýrské přípravy konkrétního projektu i samotnou realizaci stavby a její kolaudaci.

Využijte bohaté nabídky služeb stavební firmy

Stavební firma JUMAR s.r.o. nabízí mnohé činnosti, z nichž si jistě vyberete. Ať už jde o nejrůznější stavební práce, výškové práce, rekonstrukce bytových domů, kancelářských budov i průmyslových staveb, nebo třeba zateplení, revitalizace, rekonstrukce střechy, fasád, či velkoplošné objekty nebo jiné, vše provedou s ohledem na vaše konkrétní přání a požadavky.

Také v případě, že potřebujete administrativní služby, jako např. energetické audity a posudky, stavební povolení a žádosti, projektovou dokumentaci, můžete se společností JUMAR počítat. Často poptávané je i finanční poradenství, jako financování úvěrů, splátkování nebo vyřízení dotací.

Stavební firma je k zastižení na webových stránkách jumar.cz, na adrese Jizerská 328/4 v Praze i na tel. čísle 735 190 390 nebo e-mailové adrese jumar@jumar.cz. Pokud se na ni obrátíte, jistě se zařadíte mezi další spokojené klienty, pro které udělá maximum.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality