15.9 C
Brno
Středa, 7 června, 2023

Kupte si kvalitní střešní nosiče a převezte na střeše vozu to, co potřebujete

Nabídka střešních nosičů je skutečně obsáhlá, a pokud si je jdete kupovat poprvé, může vás vylekat. Nosičů je ale takové množství proto, že se dělí dle materiálů, z nichž jsou vyrobeny, i dle vozů, kterým mají sloužit. Právě to, jaký vůz máte, je stěžejní pro volbu nosičů. Podle čeho ale vybrat, abyste byli spokojeni, a nosiče rádi a hojně bez obav využívali?

Jak na vůz upevníte střešní nosič?

Než si střešní nosiče koupíte, je nutné vědět, jak se na váš vůz připevňují. U některých vozů se nasazují na trv. hagusy neboli podélníky, u jiných pod lem střechy nebo do fixních bodů. Spolehlivé jsou všechny typy, ale je nutné vybrat odpovídající typ vašemu uchycení. Pokud nakupujete online, je lepší se přímo zeptat s prodejcem, zda je vámi vybraný typ vhodný pro váš vůz, pokud toto není uvedeno přímo u střešního nosiče. Některé e-shopy umí filtrovat vyhovující nosiče podle značky, modelu a ročníku aut.

Plast, ocel, nebo hliník?

Nejdostupnější, co se ceny týká, jsou plastové střešní nosiče. Faktem ale je, že uvezou minimální zátěž ve srovnání s typy ocelovými nebo hliníkovými. Pokud víte, že na zahrádce budete vozit párkrát za rok jen dvoje lyže, budou vám stačit plastové nosiče. Ale pokud chcete cestovat a vozit si kola, střešní box o objemu 450 l, určitě vsaďte na některý pevnější typ. Díky tomu se vám bude cestovat bezpečněji a jistěji, nezapomínejte, že nedostatečným střešním nosičem můžete ohrozit i ostatní. Ocelové a hliníkové nosiče jsou dražší.

Chtějte zabezpečené nosiče

U moderních nosičů je k dispozici i ochrana proti krádeži, což většinou znamená jednoduchý zámek a klíč. Je možné dokoupit náhradní klíče, pokud vůz a nosiče sdílíte s někým jiným.

Kvalitní e-shop s autodoplňky vám poradí a prodá spolehlivé nosiče. Využijte jej.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality