12.4 C
Brno
Pondělí, 5 června, 2023

Základy šatníku aneb Bez čeho se neobejdete v žádné sezóně

Jaro už klepe na dveře a mnoho z nás se vydává do útrob svých šatních skříní, abychom vytáhli jarní kousky, které jsme nedávno uložili do skříně. Přicházející teplo zve k lehčímu oblečení, které můžeme vytáhnout na nejrůznější příležitosti. Pokud potřebujete něco doplnit nebo si nejste jisti, co vám ještě chybí, přinášíme pár tipů, které vás možná navedou.

Kvalitní spodní prádlo hraje prim

Spodní prádlo je základ – pokud se necítíte příjemně v této první vrstvě, nebude se vám dobře chodit ani v tom nejatraktivnějším oblečení. Volte proto kvalitní materiály, které jsou prodyšné, jako např. bavlna. Prádlo by vás nemělo nikde škrtit, ale dělat podporu tam, kde má. Pokud si nejste jisti, nebojte se obrátit na odborníky, kteří vám s výběrem prádla rádi pomohou.

Bez košile ani ránu

Nejuniverzálnější kousek ve vašem šatníku jistě bude bílá košile, která se dá nosit v téměř každém outfitu. Opět by měla být z příjemného materiálu, který se vám bude dobře nosit. Dalším důležitým faktorem je i velikost a střih košile, který by měl sedět k vašemu typu oblékání.

Džíny a trička = ideální kombinace

Jarní počasí láká k dlouhým vycházkám přírodou. Pro takové dny si vezměte pohodlné džíny a obyčejné tričko, které může být s potiskem i bez – záleží na situaci. Takový outfit se bude hodit jak na hřiště, tak i na delší výlety nebo i na odpolední rande v parku. Vždy ale přemýšlejte nad univerzálností jednotlivých kousků a kombinujte barvy, které se vám líbí a ve kterých vám je dobře.

Univerzálnost saka

Vyrážíte večer ven? V takovém případě se vám bude hodit i sako nebo blazer. Ten stačí přidat na neformální událost k džínám a tričku a máte ideální outfit na večer. Pro formálnější akce pod blazer či sako přidejte raději večerní šaty nebo kalhotový kostým.

Základy šatníku jsou poměrně jasné, nicméně nejdůležitějším faktorem je váš vkus a pohodlí. Abyste se cítili opravdu ve své kůži, vybírejte to, co se vám líbí a v čem se budete cítit sebevědomě a hezky.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality